fbpx

Facebook robotai

Technologija nestovi vietoje - nestovime ir mes. Technologija grįsta komunikacija yra tai kuo mes tikime. Sukame galvas už jus kurdami Facebook Messenger automatizuotus pokalbių robotus, Facebook skirsnius (apps) bei internetines svetaines.

Facebook robotai
Facebook Messenger robotai – tai naujausia technologija atkeliavusi į Facebook Messenger aplikaciją vos prieš pora mėnesių. Tai technologija leidžianti įsprausti pokalbius su prekės ženklais tarp kasdienių diskusijų su draugais. Nuo šiol vartotojai gali parašyti tiesiai iš Messenger aplikacijos prekės ženklui, o Facebook robotai automatiškai atsakys į vartotojų klausimus be žmogaus įsiterpimo. Kuriame šią sistemas taip lengvindami vartotojų aptarnavimo naštą verslams.

Facebook skirsniai (apps/tabs)
Norint pateikti išskirtinę patirtį Facebook platformoje verslai turi galimybę panaudoti Facebook aplikacijas ir skirsnius (tabus). Tai interaktyvūs žaidimai, kontaktų rinkimo formos, unikalios prekės ženklo patirties virtualios erdvės ir panašiai. Galimybės neišsemiamos. Šiuos skirsnius kuriame idėjos iki techninio išpildymo.

Screen Shot 2016-08-25 at 16.52.20

Internetinės svetainės
Neretai prekės ženklams komunikacijos efektyvumui užtikrinti neužtenka vien socialinių tinklų. Tam reikia internetinės svetainės sprendimo, kurioje gali atsispindėti platesnė informaciją ir turtingesnis tyrinys. Esame pasiruošę pagelbėti esant tokiam poreikiui, tad kartu su programuotojais kuriame internetines svetaines.

Screen Shot 2016-08-25 at 17.00.52

Sužinokite naujienas pirmieji!

Gaukite patarimus, naujausius straipsnius ir informaciją apie renginius. Jau šimtai žmonių prenumeruoja, nepraleiskite naujienų ir jūs!
El. pašto adresas
Saugu ir jokių reklamų