fbpx

Kitos paslaugos

Peržengus galimybių ribas! Dirbame su ambasadorių programomis, amazon.com komunikacija, reitingų ir rekomendacijų strategija, klausymusi socialinėse medijose, vartotojų duomenų bazės kūrimu.

Pažengusiems ir ieškantiems naujų pozicionavimos sferų verslams padedame perlipti įprastinių komunikacijos taktikų barjerą. Kartu su patyrusia komanda kuriame šią naudą verslams:

  • panaudojant visus verslo komunikacijos kanalus sukuriame ir gyvendiname tikrųjų fanų - ambasadorių programas. Verslui įgijus tokių vartotojų ratą pastarieji Jus rekomenduos savo socialiniam ratui, padės apsiginti kritikos momentais, išsakys atvirus komentarus dėl jūsų produkto ar paslaugos tam, kad jūs tobulėtume.
  • amazon.com internetinė parduotuvė tai vieta kur ne vienas produktų gamintojas pelnė sėkmę. Tinkamas šios platformos išnaudojimas, turinio kūrimas tinkamam produkto pristatymui platformoje, aukšto produktų reitingų užtikrinimas, vartotojų rekomendacijų rinkimas yra tai kuo mes rūpinamės.
  • Socialinių tinklų klausimas internetinių įrankių pagrindu yra idealus būdas sužinoti, ką vartotojai iš tiesų sako apie jus ir jūsų konkurentus. Šis paslauga leidžia daryti išvadas dėl produktų vystymo ir klientų aptarnavimo įgaunant pozicinį pranašumą prieš konkurentus.

Sužinokite naujienas pirmieji!

Gaukite patarimus, naujausius straipsnius ir informaciją apie renginius. Jau šimtai žmonių prenumeruoja, nepraleiskite naujienų ir jūs!
El. pašto adresas
Saugu ir jokių reklamų