fbpx

Paskyrų administravimas

Kiekviena diena lengvesnė! Užtikriname nuoseklų ir laiku vykdomą Facebook ir kitų socialinių tinklų profilių administravimą.

Socialinių tinklų komunikacija neretam verslui atveria didžiules galimybes pasiekti platų savo klientų ratą bei auginti savo verslą. Nepaisant to, neretai verslas negali skirti pakankamai laiko ar išteklių šių paskirų nuosekliai priežiūrai ir auginimui. SocialDrum komanda padeda pašalintį šį keblumą administruodami verslų socialinių tinklų paskyras kliento vardu. Mūsų komanda atsineša virš 5 metų patirtį Facebook, Twitter, Google plus, Instagram, LinkedIn, Pinterest, YouTube, Snapchat, Vine, Spotify ir kitų tinklų administravimo srityje pritaikydama žinias kiekvienam klientui individualiai.

 

Nauda klientui:

  • Darbus visada pradedame sukurdami strateginį komunikacijos planą ir sudėliodami tikslus, kad sekantys žingsniai būtų aiškūs ir suprantami.
  • Įmonei nereikia savo gretose turėti tekstų rašytojų, grafikos dizainerių ar komunikacijos strategų - tuo pasirūpinsime mes.
  • Jūsų socialinių tinklų paskyras administruos ilgametę patirtį turinti komanda.
  • Tikime skaidrumu, todėl kas mėnesį pateikiame detalizuotą komunikacijos ataskaitą bei skiriame laiko šios ataskaitos pristatymui savo klientams.

 

Pora prekės ženklų, kurie mumis pasitikėjo ir džiaugiasi gerais rezultatais.

16

LITEXPO events

34

Sužinokite naujienas pirmieji!

Gaukite patarimus, naujausius straipsnius ir informaciją apie renginius. Jau šimtai žmonių prenumeruoja, nepraleiskite naujienų ir jūs!
El. pašto adresas
Saugu ir jokių reklamų